Lubicie podróżować, ale jesteście indywidualistami? Niepotrzebna Wam opieka pilota? Wolicie chodzić własnymi ścieżkami? Ale jednocześnie nie macie czasu szukać lotów, noclegów, martwić się o ubezpieczenia itd.? To zdecydowanie jest artykuł dla Was. Bo w naszym biurze organizujemy tez podróże szyte na miarę!

Oszczędzamy Wasz czas

Takie podróże szyte na miarę są coraz bardziej popularne. Często bowiem klienci mają jakiś wymarzony kierunek, ale nie mają dużego doświadczenia w samodzielnym organizowaniu podróży. Albo w wybranym przez nich terminie nie ma ofert od touroperatorów lub też nie odpowiada im standard oferowanych hoteli. Bywa też, że chcą spędzić urlop nie w jednym, a na przykład w dwóch miejscach, ale nie chcą jakieś intensywnej objazdówki.

Podróże szyte na miarę dla indywidualistów

W takich przypadkach chętnie przychodzimy z pomocą i muszę przyznać, że jest to dla nas prawdziwa przyjemność, bo dzięki temu sami też możemy trochę się rozwinąć, poszerzyć wiedzę itd. Staramy się w takich przypadkach jak najbliżej poznać naszych klientów, ich oczekiwania co do podróży, potrzeby noclegowe i na przykład upodobania kulinarne. Podpowiadamy, co gdzie zwiedzić, a co można sobie odpuścić. A czasem odradzamy coś, na co klient początkowo był zdecydowany, bo wiemy, że może nie być zadowolony lub jest to trudno wykonalne.

Beach of Scilla with Castello Ruffo, Calabria, Italy

Podróże szyte na miarę organizowaliśmy już m.in. do Rzymu, Paryża czy na Sycylię. A w tej chwili przygotowujemy dla klientów wyprawę na dwie wyspy – Maltę i Gozo.

Dla większych grup

Podobne wyjazdy organizujemy także dla większych grup. Na przykład dla firm. Zajmujemy się wtedy wszystkim od początku do końca, a właściciele czy działy HR jedyne, co muszą zrobić, to przekazać pracownikom plan podróży.

podróże szyte na miarę

X-wakacje organizują również zielone szkoły. W końcu nie musimy się ograniczać do Polski! Dzieci mogą dzięki podróżom np. po Europie poznać inne kultury, rówieśników z innych krajów. Organizujemy wyjazdy do Hiszpanii, Grecji, Francji, Włoch do miejscowości typowo wypoczynkowych.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do naszego biura.