Chcesz zmotywować swój zespół?

A może przydałaby się w waszej firmie integracja, która sprawi, że Twój zespół będzie zgrany?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla firm !

Motywacja w pracy

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę jak zmotywowany pracownik działa pozytywnie na rozwój firmy, z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę skierowaną do firm, dzięki której będą mogli Państwo zmotywować swoich pracowników do osiągania lepszych wyników, lub zbudować zgrany zespół. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wyjazdy Integracyjne

Wyjazdy integracyjne to doskonały sposób na zbudowanie zgranego, zmotywowanego zespołu. Imprezy integracyjne pozwalają pracownikom oderwać się od codziennej rutyny, poznać swoich kolegów i koleżanki w mniej formalnej odsłonie. W kolejnych Slajdach znajdą Państwo kilka pomysłów na wyjazd integracyjny.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka przykładowych integracji, jakie jesteśmy w stanie dla Państwa zorganizować. Współpracujemy z wieloma firmami rozsianymi po całej Polsce, stąd mamy bardzo duży wybór możliwości.

Kopalnia Złota

Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Współpracujemy z Kopalnią Złota w Złotym Stoku, która specjalnie pod grupy integracyjne przygotowała świetną zabawę “Gra na wagę złota”, w której uczestnicy dzielą się na drużyny i stają się poszukiwaczami złota. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości złota zarówno fizycznie jak i wirtualnie. Zdobywamy je przy użyciu specjalnej aplikacji, skanując kody QR, wykonując zadania i odpowiadając na pytania. Wszystkie drużyny otrzymują od organizatora niezbędny sprzęt tj. plecaki, mapy, złoto i telefony komórkowe. Przez to, że gra przeprowadzana jest na terenie XVI wiecznej zabytkowej kopalni, uczestnicy mają możliwość poznania sekretów obiektu z całkiem innej strony. Na miejscu jest możliwość organizacji biesiady, ogniska, kolacji czy nawet noclegu.

Zabiegi Relaksacyjne

Relaks w Alma Vita w Świdnicy

We współpracy z firmą Alma Vita ze Świdnicy, która stworzyła przepiękne miejsce w samym centrum miasta jesteśmy dla Państwa w stanie zorganizować wieczór relaksu. Do Państwa dyspozycji będzie sauna, oraz cudowne jacuzzi położone w ogrodzie. Dodatkowo mamy możliwość, aby na miejscu zostały wykonane dla Państwa masaże, jeśli chcieliby Państwo catering – nie jest to dla nas żadnym problemem. Możliwości mamy tu bardzo dużo – jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu.

Winnica

Degustacja w Winnicy Silesian

We współpracy z dolnośląską winnicą Silesian możemy dla Państwa zorganizować śniadanie na winnicy połączone z degustacją wina. Przy kieliszku przepysznego wina i towarzystwie cudownych regionalnych produktów posłuchamy o sposobach produkcji wina i o historii tego wspaniałego miejsca. Po wszystkim zostaniemy oprowadzeni po wszystkich najważniejszych zakamarkach i skorzystamy z czasu wolnego na zdjęcia na wspaniałym polu winogron.

Spływ pontonowy

Rafting

Za nudno? Potrzebujecie więcej adrenaliny? Żaden kłopot, spływ pontonowy, lub kajakowy z pewnością zapewni Państwu porządny zastrzyk adrenaliny, a przebrnięcie przez rwącą rzekę na pewno połączy i zintegruje waszą grupę na długo. Spływ możemy również zakończyć biesiadą, lub ogniskiem.

Voucher Wakacyjny

Voucher to idealny sposób na nagrodzenie swojego pracownika za jego ciężko włożoną pracę w sukces firmy, jak doskonale wiemy, każdemu po ciężkim roku należy się porządny urlop i decydując się na nagradzanie pracownika w ten sposób możemy być pewni, że podczas wakacji odpocznie, oraz wróci do naszej firmy wypoczęty i gotowy na kolejne wyzwania.

Voucher nie ma kwoty minimalnej, ani maksymalnej, więc możemy sami zdecydować o dokładnej kwocie. W przypadku jeśli nasz pracownik będzie chciał wybrać wycieczkę droższą, różnicę po prostu będzie musiał dopłacić. W przypadku wycieczki tańszej niż kwota vouchera, kwota nie jest zwracana, więc radzimy korzystać z naszych Voucherów w pełni.

City Break – Wycieczka Grupowa

City Break

Kolejną opcją jest zorganizowany specjalnie dla Państwa pracowników wyjazd do jednego z Europejskich miast. Najczęściej są to destynację Pragi, Berlina, Budapesztu ze względu na bliską odległość, ale nasze możliwości są nieograniczone, więc jeśli chcieliby Państwo abyśmy zorganizowali wyjazd w konkretne miejsce – nie będzie to dla nas żadnym problemem ! Możliwość wyjazdów jedno, lub kilku dniowych. Program dopasowujemy pod grupę.

Wakacje Firmowe

Wakacje Firmowe

Natomiast jeśli chcieliby Państwo spędzić cały urlop w towarzystwie swojego zespołu, zorganizujemy dla was wyjazd grupowy w każde miejsce na Świecie, ofertę przygotowujemy też indywidualnie pod wymagania każdego z klientów. Jest to doskonały sposób, aby oderwać się na dłużej od codziennej pracy i przedyskutować plany na kolejne miesiące w najprzyjemniejszej atmosferze jaką możemy sobie wyobrazić.

Nasze Usługi

Bilety Lotnicze

Współpracujemy z wieloma dostawcam akredytowanymi przez IATA w celu wyboru najatrakcyjniejszych połączeń lotniczych.

Noclegi

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybór najatrakcyjniejszych cen i warunków dla naszych klientów. Posiadamy szeroką ofertę hoteli all inclusive, jak również hoteli konferencyjnych.

Transfery

Indywidualne lub grupowe transfery lotniskowe.

Wyjazdy Tematyczne

Bardzo dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie zorganizowane grupy sportowe. Jeśli jesteście grupą posiadającą wspólną pasję jak np. tenis, czy golf, czy cokolwiek by to nie było – jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa dedykowany wyjazd grupowy. Wyszukamy najlepsze miejsca i hotele, które pomogą Państwu realizować swoje pasje wśród najbliższych znajomych.

Nasze Realizacje

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zrealizowanych przez nas wyjazdów.

Budapeszt 2021
Relaks w termach, degustacja win, rejs z imprezą integracyjną, dyskoteka
Paryż 2022
Wieża Eiffla, Rejs po Sekwanie, Luwr, kabaret Moulin Rouge
Turcja 2021
Integracja w luksusowym hotelu all inclusive przy plaży, rafting i zwiedzanie starożytnych miast
Praga 2021
Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zakończone wspaniała biesiadą w średniowiecznej restauracji z pokazem przygotowanym specjalnie dla nas
Drezno 2022
Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych niemieckich miast z przewodnikiem
Miśnia 2022
Zwiedzanie najstarszej w Europie fabryki porcelany, wraz z warsztatami
Szwajcaria Saksońska 2022
Cudowna wycieczka po Szwajcarii Saksońskiej
ZOO Wrocław dla dzieci z Ukrainy
ZOO Łęczna dla dzieci z Ukrainy
Berlin 2022
Zwiedzanie stolicy Niemiec z przewodnikiem

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, mają Państwo jakieś pytania, lub chcieliby Państwo abyśmy przygotowali dla was przykładową ofertę – serdecznie zapraszamy do kontaktu !

Zapraszamy również do kontaktu wszystkie firmy, które chciałyby z nami współpracować, jak widać sieć naszych współpracowników jest duża i stale rośnie, więc jeśli tylko uważasz, że Twoja firma ma w swojej ofercie usługi, którymi moglibyśmy być zainteresowani – piszcie śmiało.

Nr. Kontaktowy – 531-932-952

Adres E-mail – info@x-wakacje.pl

Adres – Kolejowa 16, lub Strzegomska 2, 58-100 Świdnica

www.x-wakacje.pl

Pozdrawiamy Serdecznie !

Ekipa X-Wakacje