Zapewne wiele jest na świecie miejsc, do których warto trafić. Nie mam co do tego wątpliwości. Ale są takie miejsca, od których po prostu nie można się odkleić. Jednym z nich jest Azja. Dlaczego każdy miłośnik podróży powinien tam trafić?

Dlaczego Azja?

Nie tylko dlatego, że jest to największy kontynent na świecie. Zajmuje prawie 1/3 powierzchni lądowej Ziemi! Nie tylko dlatego, że znajdują się tam najbardziej zaludniony (Chiny) i największy (Rosja) kraj świata. Nie tylko dlatego, że to kontynent pełen kontrastów, począwszy od krajów Bliskiego Wschodu, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie poprzez Indie i Pakistan aż po Japonię. Przede wszystkim dlatego, że ludzie tam żyją inaczej. Lżej. Spokojniej. Z uśmiechem. Pogodzeni. Żyją bardzo pięknie. Poza tym z powodu jedzenia. Jest obłędne, a streetfood po azjatycku to marka sama w sobie i nie ma nic lepszego po całym dniu zwiedzania niż pójść na ulicę z jedzeniem i zapomnieć o całym świecie.

Dokąd się wybrać?

Najpopularniejsze kierunki podróży Polaków do Azji są znane, dzięki rankingom. Według National Geographic Polska, numerem jeden jest Tajlandia. Drugie w kolejności są Chiny, a trzecie – Indie. W rankingu na kolejnych miejscach znalazły się Wietnam, Indonezja i Japonia. Ostatnia czwórka to: Malezja, Singapur, Sri Lanka i Filipiny. My bez wątpienia polecamy Tajlandię i Indonezję. Mamy stuprocentową pewność, że każdy, kto się tam wybierze, wróci zadowolony.

Jak to wygląda cenowo?

Tajlandia w naszej ofercie zaczyna się już od 2250 zł za osobę za 9 dni, Chiny – od 2479 zł za Pekin Express, Indie – od 3150 zł. Staramy się z całych sił dobierać oferty pod kątem Waszych możliwości finansowych, czasu i oczekiwań, więc i w tym przypadku nie będzie inaczej. Zapraszamy