Odkrycia, przygoda, dramat, romans, tajemnice, komedia… Wszystko to i jeszcze więcej już niebawem znajdzie się w naszej nowej ofercie. A to za sprawą Rainbow Tours i nowego biura w Świdnicy, które otwieramy już 2 stycznia! Muszę przyznać, że to dla mnie naprawdę wielkie przeżycie.

Kto się nie rozwija, ten się cofa. Ta myśl przyświecała nam, kiedy podejmowaliśmy decyzję o podpisaniu umowy z Rainbow Tours, ocaleniu świdnickiego biura tej firmy i tym samym wprowadzeniu do naszej oferty propozycji tego wyjątkowego biura podróży. Decyzja nie była łatwa, bo oznaczała przygotowanie lokalu, zwiększenie zatrudnienia, a w przyszłości – więcej pracy. Ale wraz z Olą, moją żoną, podjęliśmy ją szybko. Bo tak, jak mówię, kto się nie rozwija… Poza tym dzięki temu uda się zachować lokalne biuro Rainbow Tours, które miało swoich wiernych klientów.

Dziś kończymy ostatnie przygotowania i już 2 stycznia otwieramy nasze podwoje dla każdego, kto szuka przeżyć oferowanych przez Rainbow Tours.

Oferta z reklamy powyżej była do 12 grudnia, ale… my aż do 5 stycznia zapraszamy na Dni Otwarte, podczas których mamy dla Was upominki, rabaty, superoferty first minute i wiele innych ciekawych promocji. Ale  najważniejsze to znak firmowy tego operatora – egzotyka w bardzo atrakcyjnych cenach. Przyjdź, a na pewno wyjdziesz od nas z uśmiechem. My już dzisiaj, na kilka dni przed otwarciem, cieszymy się na to spotkanie.

Zapraszam!

Roman Kuc