X-wakacje powstały z pasji do podróżowania. Aż nie do wiary, że jesteśmy na rynku już 8 lat! Nie wiem, czy tylko, czy aż osiem, bo tyle się przez ten czas zmieniło w branży turystycznej w Polsce, że aż nie do wiary!

Każda wielka podróż zaczyna się od małego kroku

Konfucjusz

Początki nie zawsze są łatwe

Pamiętam, jak zaczynałem. Moje pierwsze kroki to prezentowanie polskim klientom ofert z niemieckich biur podróży. Wybrałem je, bo byłem nowy na rynku, więc czymś musiałem się wyróżnić. Poza tym kiedy zaczynałem, oferta polskich biur podróży była jeszcze mało atrakcyjna, zwłaszcza dla wymagających turystów. A tych było coraz więcej…

Niemiecka jakość w polskim wydaniu

Wtedy wyjazdy na wakacje organizowane w porozumieniu z niemieckimi biurami podróży miały bogatsze oferty, o wiele atrakcyjniejsze ceny i dużo wyższy standard niż dostępne wtedy w Polsce. W dodatku niemieckie biura oferowały wiele lotów bezpośrednich, nawet w najdalsze zakątki świata. Szybko okazało się, że to był dobry trop. Zresztą, do tej pory wielu moich klientów oczekuje organizacji wyjazdów właśnie w taki sposób.

Kto się nie rozwija…

Ale przez tych osiem lat polska branża turystyczna zrobiła wręcz milowy krok do przodu. I ja razem z nią. Stworzyłem od podstaw biuro podróży X-wakacje, mamy oferty kilku touroperatorów, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niedawno przejąłem świdnicki salon firmowy polskiej firmy Rainbow, która jest jednym z liderów na rynku, wyróżniającym się wysoką jakością oferty w stosunku do ceny. Dzięki temu mogę oferować Wam jeszcze więcej ciekawych wyjazdów.

Cieszę się, że udaje nam się razem z załogą ciągle rozwijać. Nie byłoby tego jednak bez Was. Jestem wdzięczny za każdego klienta, który trafił do naszego biura. Mam wielką satysfakcję, kiedy jesteście tak zadowoleni z naszych usług, że do nas wracacie i polecacie nas znajomym. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczymy Was atrakcyjnymi ofertami i że nie raz będziecie korzystali z naszych usług. Z okazji 8. urodzin X-wakacje życzę Wam – wiecznych wakacji 🙂 i Dziękuję za wszystko!