Zapraszamy na kolejną z naszych autorskich wycieczek, kolejny raz obieramy kierunek naszych Zachodnich Sąsiadów, ale tym razem udajemy się do Poczdamu i Berlina

Pałac Sanssouci

Wycieczkę rozpoczniemy o 4:00 rano na parkingu przy markecie L’eclerc w Świdnicy (Strzegomska 2; ewentualnie możliwość odbioru na parkingu Castorama w Wałbrzychu o godzinie 3:35), skąd udamy się w stronę Niemieckiej granicy. Przed jej przekroczeniem planujemy krótką przerwę na toaletę, oraz rozprostowanie kości. 

Berlin

Około godziny 9:30 dojedziemy do Poczdamu, gdzie na godzinę 10:00 mamy zaplanowane zwiedzanie pierwszej z naszych atrakcji na ten dzień – Neues Palaise. Barokowy Pałac w Parku Sanssouci w Poczdamie wybudowany w latach 1763-69 przez króla Prus Fryderyka II Wielkiego będziemy zwiedzać z zestawem Audio Guide.

Neues Palaise

Około godziny 11:00 udamy się na spacer po Parku Sanssouci – imponującego kompleksu Pałaców oraz ogrodów. W parku będą mieli Państwo trochę czasu wolnego dla siebie, aby każdy na swój indywidualny sposób mógł skorzystać z uroków tego pięknego miejsca.

Park Sanssouci
Park Sanssouci
Park Sanssouci

Po naładowaniu baterii wśród wspaniałej natury Parku Sanssouci wsiądziemy do naszego autokaru, aby udać się w przejazd do Berlina. Około 14:30 spotkamy się z przewodnikiem, który zabierze nas na 3 godzinną podróż wśród najpiękniejszych miejsc stolicy Niemiec.

Berlin
Berlin

Około godziny 17:30 zakończymy zwiedzanie z przewodnikiem, ale to nie będzie koniec naszej przygody w Berlinie – do godziny 19:30 będą Państwo mieli czas wolny na Alexander Platz – można go wykorzystać na zakupy, wyjście do Restauracji, lub po prostu delektowanie się urokiem Berlińskich wieczorów.

Berlin
Alexander Platz

O 19:30 zapakujemy się do naszego autokaru i udamy w podróż powrotną do domu. Po drodze krótki przystanek już po Polskiej stronie i około 24:00 dojedziemy do Świdnicy.

A teraz kilka szczegółów odnośnie wyjazdu:

Cena: 170,00 PLN (dzieci do 12 roku życia – 160,00 PLN)

Cena Zawiera: Przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem; ubezpieczenie; obowiązkowe składki TFG i TFP; Opiekę pilota oraz przewodnika.

Cena nie zawiera: Bilet Wstępu Neues Palais (ok. 7,00 EUR – Opłata obowiązkowa); wyżywienia oraz napojów.

Formularz do zapisów: https://forms.office.com/r/00DZ3Pqbn4

Zapraszamy do zapisów !!!